Cücemenler Çelik Yapı ve Konteynır - Prefabrik Evler - İletişim
Duyurular

Prefabrik Evler

 
Yaşadığımız deprem felaketinden sonra önemini daha da iyi anladığımız prefabrik evler kaliteli ve dayanıklı hazır konut olarak da adlandırdığımız prefabrik evler her türlü ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte inşa edilmektedir. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilenprefabrik  yapılarımız, bize sunduğunuz yere ön çalışmalar yapıldıktan sonra montaj işlemine geçilir ve yapılarımız en kısa sürede teslim edilir.
 
Prefabrik çelik sistemle inşa edilmiş bir yapı, aynı yapının betonarme eşdeğerine göre 10 kat daha HAFİF 'tir.. Depremde yapının maruz kaldığı yük, yapının ağırlığıyla direkt orantılı olduğundan; prefabrik hafif çelik Yapı Sistemi ile yapılmış bir prefabrik yapı, betonarme bir yapıya göre 10 kat daha az deprem darbesine maruz kalır. Çelik, aldığı darbelere çok iyi karşı koyan, esneklik ve süneklik (ductility) özelliği ile kırılmadan kendisini hafif deformasyonlarla darbeye adapte edebilen bir malzemedir. Kırılgan olmadığı için en şiddetli darbelerde bile çökmez, ayakta kalır. 
 
Prefabrik yapı sistemlerinin ihtiyaç sahiplerinin emrine bir ay gibi kısa bir sürede sunuluyor olması da önemli özelliklerinden biridir. prefabrik evlerin Betonarme binalara kıyasla ağır ve maliyetli inşaat süreci yoktur. Betonarme binalarda artı bir özellik olarak uygulanan izolasyon, prefabrik konut veya yaşam alanlarında standart bir özelliktir. Yaşadığımız deprem felaketinden sonra önemini daha da iyi anladığımız kaliteli ve dayanıklı hazır konut olarak da adlandırabileceğimiz prefabrik yapı sistemleri her türlü ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte inşa edilmektedir. Alçıpan paneller, OSB ve çelik sistemi uygulanılarak yapılan prefabrik yapı sistemlerinin seçiminde birçok etkenle birlikte yapıların kullanım amacı, mimari özellikleri ve yöresel koşullara göre insanların ekonomik ve yaşam şekli dikkate alınarak üretilir. Prefabrik sistemler, hafif, hızlı uygulanabilen, ekonomik yapım tekniklerine sahiptir. Misyonumuz; hafif prefabrik inşaat sektöründe, müşterimize hızlı, ekonomik, modern ve çağdaş bir yaşam sunmaktır.

3W İnternet Teknolojileri
Tek Katlı Prefabrik Konutlar Çift Katlı Prefabrik Konutlar Konteyner Modüller ve Mobo Kabinler